قیمت دوربین مداربسته سنسور سونی دید در شب

قیمت دوربین مداربسته سونی دید در شب را همراه با تخفیف از نمایندگی دوربین مداربسته تکنو دوربین بانه دریافت کنید. انواع دوربین های مداربسته مادون قرمز بولت و اسپید دام و همچنین دوربین مداربسته سقفی دید در شب سنسور سونی را با ارزان ترین قیمت می توانید از این مرکز فروش تهیه کنید. با خرید دوربین مداربسته ir با چیپ سونی تصاویر را در تاریکی مطلق با بهترین کیفیت مشاهده کنید.

قیمت دوربین مداربسته سونی دید در شب

بهترین کیفیت با دوربین های مداربسته سونی IR

دوربین مداربسته دید در شب به دوربین هایی گفته می شود که دارای ال ای دی های مادون قرمز زیادی در اطراف لنز دوربین مداربسته می باشد.  این LED ها عموما به IR معروف است که در تاریکی مطلق محیط را به خوبی روشن کرده و همه چیز را برای کاربر قابل دید خواهد کرد. از مهمترین ویژگی های دوربین های مادون قرمز، عدم مشخص بودن محل دوربین ها هنگام تارکی می باشد.

دوربین مداربسته مادون قرمز در تاریکی مطلق و عدم وجود منبع نور، ال ای دی های خود را روشن نموده و توانایی تصویربرداری را ایجاد می کند. امواج مادون قرمز به وسیله چشم انسان قابل روئیت نیستند اما به وسیله سنسورهای تصویر دوربین ها قابل شناسایی هستند. از این رو باید زمان خرید دوربین مداربسته حتما به برد یا سنسور دوربین مداربسته دقت کرد.

اینجاست که برای کاربر این سوال مطرح می شود، دوربین مداربسته ای که دارای دید در شب قوی باشد باید چه سنسوری برای طراحی آن در نظر گرفته شده باشد؟ پاسخ این است که تابحال هیچ سنسور تصویری بهتر از برد سونی SONY IMX326 نبوده از این رو بهتر است در این مواقع دوربین مداربسته ای را برگزینیم که چیپ تصویر آن SONY باشد.

قیمت دوربین مداربسته سونی دید در شب

لست ارزان ترین دوربین های مداربسته مادون قرمز با برد سونی

قیمت دوربین مداربسته سونی دید در شب

قیمت دوربین مداربسته سونی دید در شب

قیمت دوربین مداربسته سونی دید در شب در بازرگانی تکنو دوربین بانه نسبت به سایر مراکز فروش ارزان تر بوده و همراه با گارانتی معتبر عرضه خواهد شد. مرکز فروش دوربین مداربسته منصوری عرضه کننده دنیایی از دوربین های مداربسته با اصالت ahd و تحت شیکه در مدل ها و کیفیت های متفاوت با قیمتی مناسب می باشد.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست قیمت محصولات خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما