قیمت دوربین مداربسته سقفی دید در شب سنسور سونی

قیمت دوربین مداربسته سقفی دید در شب سونی را همراه با تخفیف از بازرگانی تکنو دوربین بانه دریافت کنید. مرکز فروش آنلاین دوربین مداربسته منصوری عرضه کننده انواع دوربین های مداربسته dome تحت شبکه و ahd با برد sony به قیمت واردات می باشد. خرید اینترنتی دوربین مداربسته دام مادون قرمز سنسور سونی با طول عمر بالا برای تمامی هموطنان گرامی در سراسر کشور امکان پذیر است.

قیمت دوربین مداربسته سقفی دید در شب سونی

دوربین مداربسته سقفی IR سنسور سونی

دوربین های مداربسته ای که  از فناوری تصویربرداری پیشرفته برخوردارند، اکثرا از سنسور SONY CMOS استفاده می کنند تا وضوح تصویر را با بالاترین رزولوشن ممکن و همچنین میزان سرعت فریم بالایی ضبط کند. بنابراین برای خرید دوربین های مداربسته حتما به برد بکار رفته برای طراحی آن توجه کنید.
همانطور که می دانید سطح سازگاری و مقاومتی که دوربین های مداربسته اسپید دام و بولت در برابر شرایط محیطی، و همچنی آب و باران دارند، بسیار بالاتر از دوربین های مداربسته دام یا سقفی می باشد، به همین خاطر دوربین های مداربسته دام را بیشتر به منظور نصب در فضا های داخلی تولید و روانه بازار می کنند.
یکی از ویژگی های مهم دیگری که باید دوربین های مداربسته DOME از آن برخوردار باشند، ال ای دی های مادون قرمز است، تا زمانی که میزان روشنایی به 0 لوکس رسید ال ای دی های مادون قرمز به طور خودکار روشن شده و تصاویر را تا مسافت های نه چندان دوری برای ما ضبط کنند.

با توجه به گفته های بالا باید بگوییم که چه بهتر است اگر قصد خرید دوربین مداربسته دام را داریم، حتما قابلیت دید در شب را داشته و سنسور تصویر آن سونی باشد.

قیمت دوربین مداربسته سقفی دید در شب سونی

لیست دوربین های مداربسته دام با برد سونی

تکنولوژی و نوآوری که شرکت سونی در ساخت برد های خود بکار می گیرد، این است که برد یا سنسور تصویر دارای کوچکترین ابعاد بالاترین عملکرد و کارایی باشد. به همین دلیل بکارگیری سنسور های سونی برای ساخت دوربین مداربسته بیشترین جذابیت را دارد. در زیر تعداری از دوربین های مداربسته دام با سنسور سونی را به شما معرفی خواهیم کرد:

قیمت دوربین مداربسته سقفی دید در شب سونی

قیمت دوربین مداربسته سقفی دید در شب سونی

اگر می خواهید دوربین مداربسته ای که برای فضای داخلی محل زندگی و محل کار خود بر می گزینید، مدت زمان زیادی برایتان کار کند، حتما به برد آن توجه کنید. که آیا برای ساخت این دوربین مداربسته از یرد سونی sony استفاده شده است یا نه؟ چراکه دوربین های مداربسته با سنسور سونی دارای بهترین عملکرد و طول عمری طولانی می باشند. اگر قصد خرید این نوع از دوربین های سقفی دید در شب را دارید می توانید با همکاران ما مشاوره کنید.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست قیمت دوربین مداربسته سقفی دید در شب سونی خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما