قیمت ups در سال 1401

قیمت ups در سال 1401 توسط مرکز فروش منصوری ارائه گردیده است. انواع یو پی اس دوربین مداربسته برای سیستم های مداربسته در این فروشگاه موجود است. شما می توانید این منبع تغذیه اضطراری بدون قطعی را با قیمتی مناسب هم اکنون سفارش دهید. با ما همراه باشید تا با یو پی اس دوربین مداربسته بیشتر آشنا شوید:

یو اس پی ( UPS ) چیست و چه کاربردی دارد؟

UPS وسیله‌ای است که به کمک آن می توانید در هنگام قطع برق شهر، دستگاه های الکترونیکی را روشن نگه داشت و همچنان از آنها استفاده کرد. به بیان دیگر UPS به عنوان منبع تغذیه بی وقفه با استفاده از انرژی ذخیره شده در باتری، برق مورد نیاز تجهیزات مصرف کننده را تامین می کند. این سیستم بین برق شهر و دستگاه مصرف کننده قرار می گیرد و علاوه بر ثبت و تنظیم برق شبکه مانع از نفوذ نویز و اختلالات شبکه به تجهیزات حساس مصرف کننده میشود. UPS عموماً در مجاورت رایانه و دیگر وسایل برقی قرار گرفته میشود و در صورت بروز اختلال در ولتاژ ورودی برق شهری و یا قطعی کامل شرایط لازم برای ادامه روند دستگاه را برقرار میسازد.

با این حال می توان گفت منبع تغذیه ها به گونه ای طراحی شده اند که همواره ۲ منبع انرژی وجود داشته باشد یکی منبع انرژی اولیه همان ( برق شهر ) است و دیگری منبعی که در صورت قطع منبع اول وارد مدار می‌شود و به عنوان منبع ثانویه یا همان ( باتری ) گفته میشود.

بسته به نوع UPS گاهی وقتها سوئیچی برای کنترل اینکه کدام یک از منابع نیرو در هر لحظه مورد استفاده قرار بگیرند تعبیه شده است این سوئیچ به محض اینکه متوجه شود که منبع اولیه قطع شده است از حالت اولیه به حالت ثانویه تغییر مکان می کند و زمانی که منبع اولیه مجدداً وصل شد از حالت ثانویه به حالت اولیه باز می گردد البته برق شهر متناوب است و تجهیزات شما از برق متناوب استفاده می کند اگرچه تمامی باتری ها برق مستقیم تولید می کند بنابراین قسمتی از UPS به نام شارژر عمل تبدیل انرژی متناوب به مستقیم جهت شارژر باتری ها را برعهده دارد.

قیمت ups

انواع دستگاه USP :

اگر قصد شما از خرید منبع تغذیه بی وقفه علاوه بر تامین برق بی‌وقفه دریافت توان خروجی مناسب هم هست، نوع آنلاین می تواند بهترین گزینه برای انتخاب شما باشد. در انواع آنلاین علاوه بر شارژر باتری و تامین برق بی وقفه، بخش اینورتر در هر زمان فعال بوده و توان خروجی را هم فراهم می سازد. به طور جزئی تر جریان برق شهری توسط یک رکتیفایر، به جریان مستقیم تبدیل می شود و سپس توسط بخش اینورتر به جریان متناوب تبدیل شده و آماده ورود به دستگاه مصرف کننده میشود.

این کار بیشتر به خاطر این انجام می‌شود که حفاظت بیشتری از دستگاه مصرف کننده از لحاظ ولتاژ ورودی صورت بگیرد و UPS آنلاین که در استاندارد با علامت اختصاری VFI از آنها یاد می شود، یو پی اس هایی هستند که حتی در شرایط نرمال و حضور برق شهر هم مصرف کننده آنها را صرفاً از طریق اینورتر تامین و تغذیه می‌کند و تنها در شرایط خرابی و خطا در حرکت مبدل‌های دستگاه مسیر برای مدت محدودی جهت رفع و برگشت دستگاه سرویس عهده دار تامین تغذیه بار میشود.

یو پی اس آفلاین

‏ UPS OFFLINE یک نوع از ups هایی می باشد که دارای یک دستگاه مصرف کننده که به شکل مستقیم با برق شهری متصل است و زمانی که شما دچار قطعی برق می شوید این دستگاه فعال میشود. در شرایط اینچنینی دستگاه مصرف کننده برق این امکان را برعهده دارد تا از دستگاه UPS تغذیه لازم را که نیاز دارد تهیه کرده و مجدد منبع برق مورد نیاز شما را تامین می کند و اگر کسب و کار شما به گونه ای باشد که با قطعی برق ممکن است اطلاعات بسیار مهمی را از دست بدهید خرید UPS از هر نوع که می خواهد برای تان لازم و ضروری است.

دستگاه یو پی اس آفلاین قدرت حفاظتی بالایی دارد و خروجی آن از طریق فیلترهایی به نام های EMI / RFI ساخته شده اند که این قابلیت را دارند تا بار حفاظت از سنسورها و گذرگاه ها را که توسط ولتاژ پیک به مقادیر از پیش تعریف شده مشخص شده است را فراهم کند.

باتری UPS

باتری یو پی اس یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش این دستگاه است که معمولاً بین ۵ تا ۲۰ تحقیق برق لازم usb را در حین قطعی برق فراهم کند باتری تنها دستگاهی است که می تواند برق را ذخیره کند در یو پی اس باتری در هنگام خاموش شدن برق خود را تخلیه و به دستگاه‌های رسانی می کند.

یو پی اس هایی استفاده می شوند مشابه باتری هایی هستند که در اتومبیل ها مورد استفاده قرار می گیرد یعنی باتری های سربی-اسیدی ۱۲ ولت اگر چه تفاوت های مهمی نیز وجود دارد.

قیمت ups

اهمیت نصب UPS در دوربین های مخفی

نصب یک یو پی اس برای یک سیستم دوربین مداربسته با ارائه توان قابل اطمینان و تمیز مسدود کردن نواسانات و ثابت نگه داشتن برق در هنگام قطعی برق یا افزایش ورق به تجهیزات دوربین مداربسته انعطاف می دهد و اینورتر وظیفه دارد تا جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل کند به طور کلی می‌توان گفت که خروجی یک اینورتر باید تقریبا معادل ولتاژ برق شهری باشد.

دستگاه یو پی اس دارای فیلترهای الکترونیکی بوده که باعث حذف نویز ها و نوسانات برق شهری می شود و محافظت از مصرف کننده ها را در برابر رعد و برق و ولتاژ بالا به عهده دارد و جریان برق یکنواختی با شکل موج ثابت به مصرف کننده ارسال می کند.

برای اینکه بفهمیم برای یک سیستم دوربین مداربسته چه مقدار نیاز دارید ابتدا باید همانطور که گفته شد کل واسه مورد نظر برای تجهیزات متصل خود از جمله دوربین ها و ضبط کننده ویدیویی شبکه را بررسی کنید برای در نظر گرفتن روش نصب خود یو پی اس با ظرفیت وات خروجی بیشتر از کل مورد نیاز خود انتخاب کنید انگونه که میزان رشدی با آن را انطباق می‌دهید تعیین کنید و سپس به جواب مدنظر خواهید رسید.

قیمت ups

یکی از مهمترین نکات برای خرید ups اینستکه توان مصرفی دستگاه هایی که قرار است به آن متصل شود را محاسبه کنید و برای این منظور کافی است توان هر یک از وسایل را جداگانه و در نهایت مجموعه آنها را حساب کنید توان وسایل برقی با ولتاژ و یا نمی شود که این توان معمولاً روی دستگاه های برقی نوشته شده است در صورتی که به توان مصرفی دستگاه مستقیم اشاره نشده باشد حتماً عددی به عنوان جریان a نوشته شده است که از حاصل ضرب آن عدد در ولتاژ دستگاه توان آن به دست می آید.

یو پی اس ها دارای پارامترهای مختلفی هستند که برای عملکرد صحیح یو پی اس باید به درستی تنظیم بشوند تنظیمات می‌تواند توسط کارخانه ایجاد شود یا توسط کاربر نهایی انجام بشود در بسیاری از برندها تمامی پارامتر ها را در خانه تنظیم می‌کند و کاربر هیچ‌گونه آزادی عمل در انتخاب پارامترها را ندارد.

از جهت دیگر یو پی اس ها برای کار کردن در زمان قطعی برق نیاز به باتری یو پی اس دارند پس بسیار مهم است که شما بدانید از یو پی اس در زمان قطعی برق چقدر انتظار کار دارید از اینکه توان مصرفی دستگاه مشخص شد به راحتی میتوانید یوپی‌اس را انتخاب نمایید و سپس با علم به توان مصرفی و ups و زمان پشتیبانی به آمپر باتری، دسترسی پیدا کنید.

حالا در ادامه کافی است که شما برای سفارش این منبع تغذیه پشتیبان با شماره های زیر در تماس و یا ارتباط باشید تا بتوانید با راهنمایی‌های مد نظر کارشناسان به جواب نهایی خود برسید ممنون که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما