قیمت همکاری دوربین مداربسته دید در شب با تخفیف ویژه

قیمت همکاری دوربین مدار بسته دید در شب در سراسر ایران از جمله شهر های تهران، شیراز، اصفهان و تبریز با تخفیف ویژه همراه است. به همکارانی که خواستار خرید به صورت عمده هستند تخفیف ویژه اهدا می شود.
دوربین های مداربسته به انواع مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های مختلفی دارند. اما یکی از محبوب ترین انواع آن، دوربین مداربسته دید در شب است. این دوربین می تواند در نور کم و تاریکی شب هم به تصویر برداری بپردازد.

اگر خریدار این نوع دوربین هستید به بقیه مطلب توجه کنید. ما شما را باویژگی ها و مزیت های این دوربین مداربسته بیشتر آشنا می کنیم.

قیمت همکاری دوربین مداربسته دید در شب

معرفی دوربین مداربسته دید در شب

دور تا دور دوربین مداربسته که دارای قابلیت دید در شب است را ال ای دی های کوچکی فرا گرفته که به آن ها IR می گویند. این ال ای دی ها نور مادون قرمز هستند. هنگام ضبط تصاویر در شب و در نور کم فعال شده و به دوربین برای ثبت تصاویر در این شرایط کمک می کنند.
چشم انسان توانایی دید این نور را ندارد از این رو محل دوربین قابل مشاهده نیست. قدرت دید در شب به تعداد ال ای دی ها و حساسیت چیپ دوربین به تصاویر بستگی دارد.

انواع دوربین مداربسته دید در شب

  • دوربین مداربسته بی سیم
  • دوربین مداربسته سیم دار
  • دوربین مداربسته چرخشی
  • دوربین مداربسته تحت شبکه
  • دوربین مداربسته رم خور
  • دوربین مداربسته وای فای دار
  • دوربین مداربسته سیمکارت خور

قیمت همکاری دوربین مداربسته دید در شب

مژدگانی ما برای همکاران در فصل جدید تخفیف ویژه فصلی است. اگر صاحب مشاغل نصب و فروش دوربین مداربسته دید در شب هستید، می توانید برای دریافت لیست قیمت روز محصولات با ما در ارتباط باشید.
ما تخفیف ویژه ای برای شما در نظر گرفته ایم. صبر کنید! اگر همین حالا برای سفارش دوربین های خود با ما تماس بگیرید از تخفیف 10 درصدی نیز برخوردار خواهید شد.

قیمت همکاری دوربین مداربسته دید در شب

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دیمن منصوری
راه های ارتباطی:
قیمت همکاری دوربین مداربسته دید در شب شماره موبایل: 09186665308

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما