خرید دوربین مدار بسته خورشیدی سیم کارت خور

خرید دوربین مدار بسته خورشیدی سیم کارت خور را با ما تجربه کنید. فروشگاه دوربین مداربسته منصوری دنیایی از دوربین های مداربسته سولار بیسیم را برای شما به نمایش گذاشته است. اگر می خواهید بهترین و با کیفیت ترین دوربین سیمکارتی را برای باغ و یا مزرعه خود نصب و راه اندازی کنید تا آخر این مطلب همراه ما باشید:

دوربین مداربسته بیسیم سولار

دوربین های مداربسته خورشیدی به آنها دوربین های سولاری می گویند این نوع دوربین ها برای مکان هایی که برق وجود ندارد و یا امکان انتقال سیم وکابل کشی وجود ندارد استفاده می شود. دوربین های خورشیدی خودکفا هستند انها انرژی خورشید را در وطل روز دریافت می کنند و در باتری های داخلی خود به انر ژی برق مورد نیاز خود تبدیل می کنند.

دوربین های مداربسته وایرلس خورشیدی سیم کارت خور دارای اینترنت داخلی از طریق سیم کارت بوده و نیازی به مودم یا وای فای محلی ندارند . با استفاده از سیم کارت داخل انها می توان از راه دور بدون مشکل قطع شدن اینترنت محل مورد نظر را کنترل کرد. معمولا دوربین های سولاری سیم کارت خور را در باغات ، ویلاها، زمین های وسیع و حیاط و حصارهای با عرض های طولانی، مکان های صنعتی و دارای سوله های بزرگ و دور افتاده بدون امکانات برق و غیره استفاده می کنند.

کیس یا بنده دوربین های مداربسته خورشیدی از جنس فلز بسیار مقاوم بوده و قابل نصب در هر نوع شرایط آب هوایی ابرای بارانی آفتابی و برفی بوده وضد آب ضد ضربه هستند. پنل های خورشیدی یا سلول های خورشیدی از جنس منو کریستال بوده بر روی دوربین های خورشیدی به صورت سایبان نصب شده است که به  طوری که نور خورشید را حتی در شرایطی که نور بسیار کم باشد دریافت می کنند و ان را به انر ژی متناوب در باتری های داخل خود تبدیل می کنند در وطول شب که نور خورشید وجو ندارد این باتری های داخلی دوربین ها را روشن نگه می دارند.

خرید دوربین مدار بسته خورشیدی

دوربین مداربسته بیسیم سولار

دوربین های خورشیدی سیم کارتی دارای محلی برای جاسازی سیم کارت در داخل خود هستند از همه ی اپراتورهای ایرانسل و همراه اول و رایتل پشتیبانی می کنند. این نوع دوربین ها از نوع دوربین های تحت شبکه ای پی دو پی بوده و از سیستم عامل های گوشی اندروید و ای او اس پشتیبانی می کند. نرم افزار مخصوص دوربین های سولاری سیم کارتی وی 380 نام دارد  و هر دوربین دارای شناسه ای به نام یو آ دی بوده که از طریق این شناسه به نرم افزار داخل گوشی شناسایی و متصل می شود.

سیم کارت های داخل دوربین های مداربسته خورشیدی دارای ماژول هایی برای اتصال به انواع آنت های دو جی، سه جی ، 4 جی هستند و میزان سرعت آپلود تصاویر و فیلم ها در آنت هایی 4 جی بیشتر می باشد. میزان حجم اینترنت  مصرفی سیم کارت دوربین های خورشیدی بسیار کم تنها یک گیگابایت در یک ماه می باشد. این نوع دوربین ها دارای سنسور حساس به حرکت  و صدا هستند و با تشخیص حرکت شروع به فیلم برداری می کنند و نوتیفکش حرکت انجام شده را به گوشی همراه کاربر پیامک می کند .

امکانات دوربین های سولاری سیم کارتی

دوربین های سولاری سیم کارتی دارای میکروفون و اسپیکر داخلی هستند همزمان صدا ضبط و پخش می کنند. لنز دوربین های سولاری سیم کارت خور از نوع چرخشی با زاویه دید 355 درجه در جهت افقی و 95 درجه در جهت عمودی می باشد. دوربین های  مداربسته خورشیدی سیم کارتی دارای دید درشب به صورت رنگی و سیاه و سفید می باشد در واقع لنز ها دارای ال ای دی هایی با چراغ های نور مادون قرمز به تعداد4 عدد و نور سفید به تعداد4 عدد است. ال ای دی های حاوی نور مادون قرمز برای ضبط تصاویر در تاریکی شب به صورت رنگی تا 50 متراستفاده می شود. چراغ های ال ای دی های حاوی نور سفید جهت گرفتن تصاویر سیاه و سفید در شب کاربرد دارند.

میزان ظرفیت کارت حافظه ی دوربین های مداربسته سیم کرتی خورشیدی تا 128 گیگابایت می باشد که می توانند به مدت یک ماه تصاویر و فیلم های ضبط شده را درخود نگه دارند و بعدا به صورت خودکار هر سی روز یکبار تصایر قدیمی را حذف کنند. کارت حافظه ی این دوربین ها درحالت موشن دتکشن می توانند 216 ساعت بدون وقفه صدا و تصاویر را ضبط و رد خود ذخیره کنند. دوربین های سولاری سیم کارتی را یم توان از طریق گوشی همراه یا لپ تاپ یا تلویزیون شخصی همزمان به چند کاربر متصل کرد.

میزان زوم دروبین های سولاری تا 4 ایکس یا 4 براب  به صورت دییجتالی بوده و بدون ایجاد تاری ومحو شدن جزئیات است.

خرید دوربین مدار بسته خورشیدی

خرید دوربین مدار بسته خورشیدی

اگر می خواهید فضا های بازی که دور از دسترس برق هستند را برای همیشه امن نگه دارید همین حالا تلفن را بردارید و از همکاران ما در رابطه با دوربین های مداربسته خورشیدی چرخشی و یا بولت وایرلس متصل به موبایل خورشیدی مشاوره دریافت کنید تا شامل تخفیف ویژه نورورزی شوی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما