فروش دوربین مداربسته مخفی پین هول

فروش دوربین مداربسته مخفی پین هول با ارزان ترین قیمت برای اولین بار در سراسر کشور توسط بازرگانی تکنو دوربین بانه. دوربین مداربسته کوچک پین هول از جمله دوربین های جاسوسی سیمی می باشد که نسبت به سایر دوربین های مخفی وای فای دار ارزان تر بوده و به دلیل لنز سوزنی که دارد کاربر قادر به نصب آن در هر مکانی به صورت نامحسوس می باشد. ما را برای آشنایی با جزئیات این دوربین مداربسته مینیاتوری همراهی کنید.

فروش دوربین مداربسته مخفی

دوربین مداربسته مینیاتوری کوچک

دوربین مداربسته مینیاتوری از دسته دوربین های مداربسته مخفی است که غالبا برای جاسازی از آن استفاده می کنند. برای نصب و راه اندازی این دوربین مداربسته کوچک برخلاف سایر دوربین های مخفی پرتابل وایرلس، باید کابل کواکسیال و دستگاه دی وی آری مناسب جهت ذخیره سازی تصاویر تهیه کرد. مراحل نصب دوربین مداربسته سوزنی کوچک به اینصورت است که ابتدا در مکان مد نظر سوراخی را ایجاد می کنید، لنز دوربین مداربسته(که بسیار باریک و ریز است) را از آن عبور داده و با زاویه مورد نیاز تنظیم می کنیم. سپس دوربین مداربسته ر توسط کابا کواکسیال به دستگاه dvr متصل خواهیم کرد.

فروش دوربین مداربسته مخفی

توجه: اگر دستگاه دی وی آر دارای ویژگی انتقال تصویر باشد، کاربر به راحتی می تواند تصاویر را از راه دور به صورت مستقیم مشاهده و بررسی کند.

آیا دوربین مداربسته سوزنی دارای قابلیت دید در شب می باشد؟

در جواب این سوال باید جواب داد: خیر. ابتدا لازم است بگوئیم که اگر قصد دارید دوربین مداربسته مخفی در تاریکی مطلق نیز تصاویر را برایتان ضبط و ذخیره سازی کند، دوربین دوربین مداربسته پیم هول را خط بکشید. چراکه این نوع از دوربین مداربسته مخفی فاقد قابلیت دید در شب می باشد. یا اگر هم داشته باشد بسیار ضعیف است و باید حتما برای روش سازی محیط از ال ای دی های مادون قرمز استفاده کنید. اما اگر قصد دارید این دوربین مداربسته ریز را جاسازی کنید، خرید آن را توصیه می کنیم. با این حال دوربین مداربسته کاملا نامحسوس بوده و به راحتی می توان برای اعمال جاسوسی از آن استفاده کرد.

فروش دوربین مداربسته مخفی

فروش دوربین مداربسته مخفی

ارائه و فروش انواع دوربین های مداربسته مخفی اعم از دوربین مداربسته مخفی حساس به حرکت، دوربین مداربسته مخفی ضبط صدا، دوربین مداربسته مخفی سوزنی، دوربین مداربسته مخفی دید در شب، دوربین مداربسته مخفی رم خور، دوربین مداربسته مخفی متصل به اینترنت و غیره با قیمتی فوق العاده توسط فروشگاه دوربین مداربسته مخفی منصوری در بانه امکان پذیر می باشد. شایان ذکر است که نوع، کیفیت و سایز دوربین های کوچک بسته به استفاده و مکان مد نظر شما متفاوت است، برای مثال دوربین مداربسته مخفی جهت نصب در خودرو می تواند قابلیت هایی فراتر از دوربین مداربسته مخفی خانگی داشته باشد.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست قیمت محصولات خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما