دوربین مداربسته مدل لامپ وایرلس V380

دوربین مداربسته مدل لامپ وایرلس V380 را بخرید و خود را از شر سیستم های پر هزینه و پر درد سر خلاص کنید. دوربین مداربسته لامپی با زاویه دید 360 درجه تمامی فضای سالن را در چنگ خود گرفته، حرکات را تشخیص داده و صدا ها را ضبط می کند. این دوربین مداربسته چشم ماهی بی سیم برای محیطی 80 متری می تواند بهترین انتخاب باشد. این دوربین مداربسته لامپ 360 درجه پانوراما را می توان توسط نرم افزار v380 از راه دور کنترل و تصاویر را مشاهده کرد.

دوربین مداربسته مدل لامپ

نصب دوربین لامپی بدون نیاز به سیم کشی

کابل کشی برای نصب دوربین مداربسته کار سخت و دست و پاگیری است چراکه باید نصاب آنقدر ماهر باشد که با کمترین میزان سیم کشی، بهترین سیستم را راه اندازی کند. اما گاهی اوقات سیم کشی توسط نصابی بی تجربه می تواند نمای خانه و محل کار را زشت  کند. بنابراین استفاده از دوربین مداربسته لامپی بدون سیم این مشکلات را برطرف کرده و کاربر می توان با نصب آن بر روی سر پیچ، مکان مد نظر را مدیریت کند.

با دوربین لامپی مکالمه دو طرفه داشته باشید

طراحی داخلی دوربین مداربسته لامپی به گونه ایست که دارای میکروفن و اسپیکری جهت ضبط و پخش صدای اطراف می باشد.کاربر می تواند توسط این ویژگی دوربین مداربسته رم خور پانوراما لامپی صدای محیط را ضبط کرده و توسط نرم افزار v380 با محیطی که دوربین در آنجا نصب شده، ارتباط دو طرفه داشته باشد.

دوربین مداربسته مدل لامپ

زاویه دید 360 درجه دوربین لامپی

همانطور که از تصویر زیر مشخص است، دوربین مداربسته لامپی در قسمت پایین خود دارای لنزی مشکی رنگ می باشد که به لنز فیش آی یا چشم ماهی معروف است. علت نام گزاری این لنز، وسعت دید آن می باشد چراکه لنز چشم ماهی می تواند 360 درجه از مکان مد نظر را نمایش دهد.

ذخیره سازی در رم با لامپ دوربین دار

دوربین مداربسته لامپی دارای شیار حافظه ای جهت قرار دادن رم میکرو برای ذخیره تصاویر و ویدئو ها می باشد. بوسیله حافظه رم میکرو SD که داخل دوربین می گذارید می توانید تمامی اتفاقات محیط را بدون نیاز به دستگاه ان وی آر ضبط کنید.

دوربین مداربسته مدل لامپ

دوربین مداربسته مدل لامپ

دوربین مداربسته مدل لامپ( که به لامپ دوربین دار نیز معروف است) را با یک حرکت روی سرپیچ نصب کنید و محیط مد نظر خود را کنترل کنید. دوربین مداربسته مموری خور لامپی را می توانید بدون سیم کشی و همچنین بدون نیاز به دستگاه ضبط تصویر راه اندازی کنید. بازرگانی تکنو دوربین بانه دوربین فیش آی وایرلس لامپی را با کیفیت های متفاوت به قیمت واردات به فروش می رساند.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست قیمت محصولات خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما