شرکت پخش دوربین مدار بسته هایک ویژن

شرکت پخش دوربین مدار بسته هایک ویژن در بانه اولین وارد کننده دوربین های تحت شبکه و توربو اچ دی hikvision با مناسب ترین قیمت می باشد. دوربین های مداربسته آی پی، وایرلس و turbo hd هایک ویژن را به صورت عمده و خرده می توانید از بازرگانی تکنو دوربین به قیمت واردات خریداری کنید.

شرکت پخش دوربین مدار بسته

قیمت همکاری دوربین مداربسته هایک ویژن

برای خرید دوربین مداربسته هایک ویژن به دنبال مرکز فروشی معتبر هستید؟ حق دارید، چراکه دوربین مداربسته حفظ جان و مال مردم است و باید حتما آن را از مرکز فروش معتبر تهیه کنیم، برای همین منظور بازرگانی تکنو دوربین محصولات قابل ارائه خود اعم از دوربین های مداربسته، دی وی آر ها، ان وی آر ها، تجهیزات جانبی و غیره را همراه با ضمانت نامه معتبر به همکاران و مشتریان عرضه خواهد کرد. محصولاتی که در تکنو دوربین برای همکاران و کاربران به نمایش گذاشته می شود عبارتند از:

 1. محصولات آنالوگ هایک ویژن شامل انواع متفاوتی از دوربین های مداربسته آنالوگ و دستگاه های DVR می شود. این تجهیزات برای افرادی که به دنبال یک سیستم حفاظتی اقتصادی و در عین حال موثر هستند، ایده آل است.
 1. محصولات شبکه هایک ویژن شامل انواع متفاوتی از دوربین های مداربسته شبکه، دستگاه های NVR و تجهیزات ضبط شبکه می شود. این تجهیزات برای افرادی به دنبال یک سیستم حفاظتی حرفه ای هستند با قابلیت های پیشرفته هستند، یا پروژه های بزرگ ایده آل است.

ذکر این نکته الزامیست که تمامی محصولاتی که توسط تکنو دوربین در میان همکاران، عمده فروشان و پیمانکاران پخش می شود، زیر قیمت بازار بوده و به صورت همکاری حساب می شود.

شرکت پخش دوربین مدار بسته

لیست برترین دوربین های مداربسته هایک ویژن

 • دوربین مداربسته توربو اچ دی هایک ویژن مدل DS-2CE56H1T-IT3F
 • دوربین مداربسته 5 مگاپیکسل هایک ویژن مدل DS-2CE16H1T-IT3F
 • دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CE16H0T-ITF
 • دوربین مداربسته دام هایک ویژن مدل DS-2CE56D8T-IT3Z
 • دوربین مداربسته بولت هایک ویژن مدل DS-2CE16D8T-IT3Z
 • دوربین مداربسته دام هایک ویژن مدل DS-2CE56D0T-IT1
 • دوربین مداربسته توربو اچ دی هایک ویژن مدل DS-2CE16D8T-IT3
 • دوربین مداربسته دام توربو اچ دی هایک ویژن DS-2CE56D0T-IT3
 • دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل هایک ویژن مدل DS-2CE56D0T-IR
 • دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل هایک ویژن DS_2CE16DOT_IT3
 • دوربین مداربسته توربو اچ دی هایک ویژن مدل DS-2CE16D0T-IT5

شرکت پخش دوربین مدار بسته

شرکت پخش دوربین مدار بسته

شرکت پخش دوربین مداربسته هایک ویژن در بانه با مدیریت دیمن منصوری، عرضه کننده انواع دوربین های مداربسته تشخیص چهره، پلاک خوان، موتورایز، چرخشی، زوم کننده و غیره با قیمتی باور نکردنی می باشد. اگر به دنبال مرکز فروشی قابل اعتماد برای خرید دوربین های مداربسته هایک ویژن هستید، حتما از لیست محصولات موجود در این مرکز فروش دیدن فرمائید.

دوربین مداربسته hikvision را با قیمت بدون واسطه تنها از نمایندگی معتبر تکنو دوربین بانه خریداری کنید تا از سود ویژه این ماه ما بهره مند شوید.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست قیمت محصولات خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما