خرید انواع مدل دوربین مداربسته تحت شبکه بدون واسطه

خرید انواع مدل دوربین مداربسته تحت شبکه باسیم و بیسیم هایک ویژن، داهوا، آیمکس، هایلوک و تکنیکس با قیمت استثنایی برای شما هموطنان گرامی امکان پذیر است. فروش ویژه و بدون واسطه دوربین مداربسته IP رمخور، وای فای دار، بیسیم و غیره همراه با دستگاه NVR جهت ذخیره تصاویر با قیمتی ارزان از همین اکنون در بازرگانی تکنو دوربین آغاز شد.

خرید انواع مدل دوربین مداربسته تحت شبکه

عملکرد دوربین های مداربسته تحت شبکه

دوربین های مداربسته تحت شبکه که به دوربین های آی پی نیز معروفند، به دوربین هایی گفته می شود که برای ارسال تصاویر از اینترنت استفاده می کنند، لذا اگر قصد خرید دوربین های مداربسته تحت شبکه یا نت کم را دارید قبل از هر چیزی از وجود اینترنت و یا آنتن دهی اینترنت در آنجا مطمئن شوید.

دوربین های مداربسته تحت شبکه در دو نوع تولید و وارد بازار می شوند که عبارتند از دوربین های تحت شبکه بیسیم ، و دوربین های مداربسته تحت شبکه باسیم که این دوربین ها تصاویر را از طریق کابل شبکه یا LAN به کاربر ارسال کرده اما دوربین های بیسم آی پی برای ارسال تصاویر از وای فای استفاده می کنند.

خرید انواع مدل دوربین مداربسته تحت شبکه

لازم است بدانید که برای راه اندازی سیستم مداربسته تحت شبکه با سیم به امکانات زیر نیاز داریم:

  1. دوربین مداربسته شبکه
  2. دستگاه NVR یا سرور
  3. هارد دیسک
  4. منبع تغذیه دوربین‌ ها
  5. سوییچ شبکه
  6. کابل شبکه
  7. کابل برق
  8. اتصالات شبکه

لیستی از بهترین دوربین های مداربسته تحت شبکه

خرید انواع مدل دوربین مداربسته تحت شبکه

خرید انواع مدل دوربین مداربسته تحت شبکه

انواع دوربین های مداربسته آی پی در برند های شناخته شده و اصلی همراه با ضمانت نامه معتبر را از ما بخواهید. ار به دنبال خریدی مطمئن و قیمت مناسب هستید بازرگانی تکنو دوربین برای شما پیشنهااتی ویژه دارد.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست قیمت محصولات خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما